Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з прокату, лізингу у Житомирській області

Звичайні оголошення

Сьогодні прокатом користуються не тільки туристи й люди, які приїжджають у відрядження. Останнім часом серед жителів великих міст стало популярним орендувати транспорт для особистих цілей або розваг. На лізинг зростає попит і компаній, що займаються їм, стає все більше. Зараз практично скрізь можна орендувати автомобіль, велосипед, мопед, електросамокат, електроскутер, гідроскутер, гідроцикл, яхту та ін.

Багатьом організаціям потрібні фахівці, які будуть займатися продажем послуг, консультуванням клієнтів, оформленням договорів, прийняттям / передаванням машин або іншої техніки. Для того, щоб влаштуватися на таку роботу, кандидатам потрібно мати хороші знання про вид орендованої техніки, вміти добре нею управляти, щоб проводити консультації та демонстрації для клієнтів.

Якщо ви хочете знайти роботу спеціалістом з прокату у Житомирській області, відгукуйтеся на вакансії, розміщені на Ogolosha.ua. Переглянути оголошення в даній галузі можна на цій сторінці ОГОЛОША. Дошка має і інші пропозиції, з усіх професій сфери «транспорт і логістика», а також у багатьох інших областях людської діяльності. А якщо не вдалося знайти підходяще оголошення, публікуйте резюме в нашій базі. Так роботодавець зможе розглянути вашу кандидатуру ще до публікації вакансії, і у вас буде більше шансів швидко працевлаштуватися.

Детальніше