Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з логістики у Волинській областй

Звичайні оголошення

Менеджер з логістики займається пошуком і реалізацією найраціональніших шляхів просування товару від виробника до споживача. Головне його завдання - знайти й виявити найбільш вигідні методи, зменшити витрати. Тобто, логіст управляє етапами транспортування з мінімальними строками і цінами. Для того, щоб обійняти цю посаду, необхідно мати вищу освіту, досвід роботи, аналітичний склад розуму.

У посадові обов'язки логіста входить розробка логістичних прогнозів і бюджетних планів. Він керує поставками  зтаакупівлями компанії, своєчасним виробництвом продукції та її якістю, розподілом, зберіганням, прийманням, відправленням і продажем товарів. Також - створює кращі й вигідні маршрути транспортування продукту, відповідає за розмитнення та митні збори, займається страховкою транспорту та обладнання і керує персоналом.

Знайти роботу менеджером з логістики у Волинській областй допоможе дошка Ogolosha.ua. На ній щодня розміщуються сотні вакансії від роботодавців зі всіх областей України. Сайт має зрозумілий дизайн, зручний рубрикатор, систему фільтрів і пошуковий механізм. Це дозволяє відшукати потрібне в лічені хвилини. На платформі можна розмістити оголошення за датою появи їх на сайті, а також - налаштувати параметри для індивідуального підбору пропозицій: вид зайнятості, освіту, рівень бажаної заробітної плати.

Детальніше