Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з перевезень у Прилуках

Звичайні оголошення

Посада «менеджер з перевезень» є у всіх організаціях, що займаються транспортуванням вантажів. Його основне завдання - це раціонально розпланувати маршрут з мінімальними витратами. Він аналізує усі варіанти переміщення, оцінює ризики й опрацьовує можливі відхилення від плану, контролює весь шлях від завантаження до точки прибуття продукції. Ця професія є керівною і передбачає управління іншими співробітниками. Дохід хороших фахівців вище середнього.

Для того, щоб зайняти цю посаду, необхідно відповідати деяким вимогам. Найголовніші - це економічна або технічна вища освіта і досвід. Щоб керувати процесами, перевізник повинен знати нормативну документацію, яка відноситься до діяльності компанії. Також в кандидатах вітаються: вміння працювати в команді, організованість, спрямованість на результат, комунікабельність і стресостійкість.

Щоб знайти роботу менеджером з перевезень у Прилуках, досить прокрутити курсор вгору й вибрати вподобану вакансію, розміщену в цій категорії Ogolosha.ua. На сайті реалізований структурований рубрикатор, тому всі пропозиції розміщені за розділами й відшукати що-небудь можна, вибравши відповідну категорію. Також платформа має пошуковий механізм, який підбирає потрібні оголошення за ключовим запитом. А, за допомогою системи фільтрів, можна впорядкувати невідповідні публікації. Для цього потрібно просто налаштувати параметри, які знаходяться у верхній частині сторінки.

З Оголоша ви швидко й без зайвих зусиль знайдете ідеальну для себе роботу!

Детальніше