Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з гарантії у Прилуках

Звичайні оголошення

Усі знають, що при купівлі техніки від офіційного виробника, на неї дається гарантія. Це стосується й автомобілів. У більшості магазинах і автосалонах є посада фахівця з гарантійного обслуговування - людини, який може продіагностувати авто, визначити проблему, оформити потрібні документи, провести заміну або відправити техніку в сервіс. Також вона може прийняти та перевірити деталі, а іноді - провести гарантійні ремонти. Багато компаній доручають йому розгляд і обробку рекламацій (претензій) споживачів, постачальників, дилерів.

При відгуці, кандидатам потрібно відповідати деяким вимогам. Найголовніше - це наявність професійних навичок і знань в тому виді транспорту, з яким доведеться працювати. До решти відноситься вміння проводити діагностику і ремонт, виявляти дефекти і брак. Аналогічний досвід або досвід роботи на СТО буде перевагою.

Знайти роботу фахівця з гарантії у Прилуках допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. Це платформа, на якій щодня розміщуються сотні публікацій. Тут можна підібрати пропозиції в багатьох сферах і галузях. Крім вакансій, на Оголоша є база резюме. На ній тисячі кандидатів розміщують CV інформацією для роботодавців. Сайт зрозумілий абсолютно всім. На ньому легко як шукати, так і публікувати оголошення.

Детальніше