Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: митний брокер у Прилуках

Звичайні оголошення

Організаціям, які спеціалізуються на зовнішньо-економічної діяльності, доводиться безпосередньо взаємодіяти з митницею. Для контролю процесів, що відбуваються при проходженні кордону, таким компаніям потрібен митний брокер. Це фахівець, який представляє інтереси фірми й приймає на себе роль посередника між перевізником і митницею. Він займається й оформленням супутньої документації, організовує зовнішньоторговельні операції та керує процесами імпорту й експорту, готує спеціальні дозволи на перевезення, веде комерційну діяльність і супроводжує товари.

Вимоги до претендента кожна організація виставляє різні. Але є загальні умови, при яких митному брокеру не влаштуватись на хорошу роботу. Перше - це вища освіта, друге - знання законодавства, наступне - професійне володіння англійською мовою і останнє - вміння вести переговори.

Вакансії за цією спеціальністю розміщені на Ogolosha.ua. У даній категорії можна знайти пропозиції від різних компаній у Прилуках. Завдяки інтуїтивно-зрозумілому дизайну сайту, підібрати підходящу вакансію вийде всього за кілька хвилин. Усі оголошення розділені по рубриках. Для швидкого пошуку ви можете ввести ключові слова в пошуковий рядок, а для індивідуального підбору - налаштувати фільтри. Користування сайтом, як і розміщення публікацій, абсолютно безкоштовне.

Оголоша допоможе знайти роботу мрії кожному!

Детальніше