Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з ЗЕД у Прилуках

Звичайні оголошення

Посада менеджера з ЗЕД є в компаніях, що займаються імпортом або експортом продукції. Спеціаліст, який її займає, контролює всі процеси транспортування товарів і зовнішньоекономічної діяльністі фірми в цілому. До основних його обов'язків можуть належати:

- дослідження ринку і конкурентів;

- вивчення вимог споживачів;

- аналіз постачальників;

- вибір самої раціональної і вигідною країни і підприємства для співпраці;

- вибір транспорту і маршруту;

- робота з митною службою;

- розробка схем експорту і імпорту.

Це відповідальна і складна професія, яка вимагає знань і навичок. Для того, щоб відгукнутися на вакансії, потрібно мати вищу освіту, дуже добре володіти англійською мовою, орієнтуватися в зарубіжному ринку, знати митне законодавство і в сфері торгівлі, міжнародне право. Якщо говорити про особисті якості, то роботодавці воліють комунікабельних здобувачів, стресостійких, організованих, які легко йдуть на контакт, впевнених в собі, ініціативних.

Якщо ви хочете знайти роботу менеджером з ЗЕД у Прилуках - вам допоможе Ogolosha.ua. Це зручна дошка безкоштовних оголошень, де щодня розміщуються сотні пропозицій з усіх регіонів України.

Для збільшення шансів працевлаштуватися залишайте своє резюме в базі оголошено. Так вашу кандидатуру побачити більше роботодавців. Усі розміщення абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше