Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Туризм - Відпочинок - Розваги у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
требуются работники в киоск фастфуд Мариуполь
Требуются работники в киоск торгующий фастфудом. З/плата 550 - 800 грн в зависимости от графика работы. Желательно опыт работы в этой сфере. График 3 через 3, и сутки через двое. Звонить по телефону 0684353829, 0675979787.
10.09.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Кухар
800 грн
Требуется мангальщик Мариуполь
Требуется мангальщик Мариуполь. Звонить по телефонам : +380675979787 Александр, +380684353829 Елена.
10.09.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Мангальщик
В частный пансионат в с. Урзуф на побережье Азовского моря на летний сезон требуется горничная. Подробности по телефону.
28.07.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
9 000 грн

Сфера туризму, відпочинку та розваг одна з найбільших на ринку праці. У ній існує безліч різних професій. Щодня на Ogolosha.ua публікуються десятки вакансій у Донецькій області: барменів, офіціантів, покоївок, кальянщиків, кондитерів, мангальщиків, менеджерів, м'ясників, піцайол, сушистів, сомельє, кухарів, хостес, екскурсоводів, прибиральниць, швейцарів та інших.

Багато вакансій підійде людям без досвіду роботи, але є й чимало пропозицій для тих, хто вже працював в даній області. На сайт розміщуються оголошення від компаній і приватних осіб. З Оголоша роботу до душі зможе знайти кожен! А завдяки зручному рубрикатору, системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, відшукати ідеальну для себе пропозицію дуже легко й швидко.

Ogolosha.ua допомагає не тільки претендентам, а й роботодавцям. Якщо ви шукаєте фахівця, розміщуйте оголошення про це в базі Оголоша. Публікація абсолютно безкоштовна й не займе багато часу. А дзвінки від кандидатів почнуть надходити вмить, адже кожен день нашу платфрму відвідують тисячі користувачів.

Детальніше