Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару

Плівкові фотоапарати у Кіровоградській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Продаю фотоаппарат canon eos300kit в идеальном состоянии
Продаю фотоаппарат в связи с переездом. Был куплен в Европе. Почти не использовался, поскольку хозяин выехал раньше, а теперь пользуется профессиональным. Лежал без дела. Думаю, потенциальный покупатель все знает о нем прекрасно, поэтому опустим подробные характеристики. Находит...
14.06.2021
Кропивницький, Кіровоградська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
3 500 грн
Продаю фотоаппарат Зенит с объективом Industar 50-2
Продаю верного друга своей дочери, служил верой и правдой многие годы. К сожалению, не могу проверить его рабочее состояние. Находится на Новой Николаевке. Отвечаю на сайте, в вайбере, телеграмме, по телефону после 14 часов. Посмотрите другие мои объявления.
14.06.2021
Кропивницький, Кіровоградська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
650 грн
Продаю легендарный фотоаппарат смена символ
Фотик пленочный, как известно. В хорошем состоянии. В чехле. Пользовалась дочь, теперь у нее профессиональный дорогой фотоаппарат, а этот лежит без дела. Служил верой и правдой. К сожалению, не могу проверить его рабочее состояние. Находится в районе Новой Николаевки. Отвечаю на...
14.06.2021
Кропивницький, Кіровоградська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
250 грн

Незважаючи на широке поширення цифрової техніки, плівкові фотоапарати продовжують користуватися значним попитом. Це пояснюється багатьма причинами, наприклад, шкальні моделі люблять починаючі фотографи-любителі за простоту роботи з ними. Далекомірні варіанти відрізняються гнучким налаштуванням параметрів зйомок, особливо чіткою передачею кольору, можливістю змінювати об'єктиви. А дзеркальні фотокамери, що володіють великим функціоналом та вміють робити висококласні знімки в будь-яких умовах – вибір професіоналів.

Купити чи продати плівковий фотоапарат у Кіровоградській області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. На її сторінках представлені вживані та нові товари, інформацію тут розміщують приватні особи, магазини, сервісні майстерні – для будь-якого користувача ця операція абсолютно безкоштовна, позиції «висять» в базі сайту увесь необхідний термін. Відвідування порталу покупцями також не вимагає оплати. Відшукати в каталозі потрібне не складе труднощів, якщо скористатися вбудованою системою пошуку та декількома фільтрами. Іншу фототехніку та відеотехніку можна знайти в рубриці "фото й відео".

Детальніше