Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Акустичні гітари у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Акустическая гитара Fender cd-60 с чехлом
Акустическая гитара Fender cd-60 Гитара в идеальном состоянии. Колки в идеальном состоянии, не люфтит, мост приделан без зазоров не шатается (крепко сидит, качественно) Есть анкер, анкер рабочий. Все Лады приклеены ровно, не царапаются. Гитара дредноут. Гриф ровный, без изгибов....
04.12.2022
Глобине, Полтавська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
1 500 грн

Величезний вибір одного з найпопулярніших музичних інструментів у світі - акустичних гітар - представлений в каталозі дошки безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Гітаристи у Глобиному можуть знайти тут те, що потрібно - варіанти для різних музичних стилів і для будь-якого бюджету. На цій сторінці є нові та вживані товари. Другі коштують значно дешевше, але якість їх майже завжди настільки ж висока. Тут також можна знайти різноманітні аксесуари: струни, чохли, медіатори і багато іншого.

Відшукати потрібне не представляє складнощів. Реалізований в каталозі інтелектуальний пошуковий механізм, фільтрація і опція сортування дають можливість швидко відібрати позиції з важливих показників - часу появи на сайті (щоб бачити тільки ту інформацію, що з'явилася в останні години або дні), станом речі (будь-яке, нове, старе), вартості. Передбачено окремий фільтр по бренду товару.

Детальніше