Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Піаніно/ фортепіано/ роялі у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Цифровое пианино Casio Privia
Приобретали в 2021 году, пользовались несколько раз. Инструмент в отличном состоянии, есть всё, коробки упаковка, инструкции, гарантийный талон. Очень удобно для пользования в квартире, лёгкий, компактный, регулировка громкости. Мгновенная отработка снятия клавиши дает возможност...
14.10.2022
Глобине, Полтавська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Піаніно/ фортепіано/ роялі
4 900 грн

Оголошення про продаж і купівлю традиційних фортепіано та електронних (цифрових) піаніно - одні з найпоширеніших в інтернеті. Представлені вони і на порталі Ogolosha.ua.

Все частіше у Глобиному можна зустріти пропозиції купити старі (але від цього не гірше звучать) класичні піаніно або рояль - відмінний варіант, якщо дитина хоче вчитися грі на цьому інструменті, але фінансове становище сім'ї не дозволяє придбати його в магазині.

Сайт сподобається і продавцям - приватним особам і компаніям, наприклад, комісійним і музичним магазинам. Веб-ресурс має простий і лаконічний дизайн. Число постів від одного аккаунта може бути яким завгодно. А використання цього торгового майданчика абсолютно безкоштовно, адже ні розміщення інформації, ні її перегляд не вимагають оплати.

Детальніше