Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме регіональний менеджер/sales manager (фармацевтика) у Прилуках

Звичайні оголошення

Хто такий регіональний менеджер фармацевтичної компанії? Як влаштуватися на роботу у Прилуках? Яка освіта і стаж потрібні? Ця посада відноситься до категорії керівних. В обов'язки спеціаліста входить підбір команди, навчання співробітників, оцінка їх ефективності, ведення бази клієнтів в своєму регіоні. Він розробляє плани з продажу, веде переговори з потенційними замовниками та закупівельниками, готує щомісячні звіти для головного офісу і т. д.

Зазвичай до цієї професії звертаються досвідчені медичні представники. Роботодавці висувають такі вимоги: наявність мед. або фарм. диплому (середня спеціальна/вища освіта), навички гарного продажника, лідерські та організаторські якості, розуміння кон'юнктури ринку ліків, знання способів просування лікарських препаратів, аналітичний склад розуму, відповідальність, стресостійкість, гнучкість, здатність аргументовано переконувати, комунікабельність і наполегливість.

Ви хочете спробувати свої сили? Або вже займали аналогічну позицію? Вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Де навчалися? Очікуваний рівень заробітної плати? Обов'язково додавайте контактну інформацію, аби наймачі могли запросити вас на співбесіду!

Детальніше