Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме санітарка у Прилуках

Звичайні оголошення

Санітарка — це посада, яка відкрита в будь-якому медичному закладі у Прилуках. У поліклініці, в приватних клініках, хірургічних відділеннях лікарень і психіатричних диспансерах. Це складна робота, з якою зможе впоратися далеко не кожен. Коло обов'язків залежить від місця. У стоматології санітар обробляє стіни, підлогу, крісла та підлокітники, підвіконня, столи дезінфікуючи засобами, включає кварцові лампи, виносить відходи А і Б класу, поміщає інструменти в стерилізатор та ін. А в стаціонарі молодші медсестри не тільки протирають поверхні, але й міняють постільну білизну, забезпечують базовий догляд за пацієнтами.

З плюсів професії можна виділити наступні: необов'язково мати профільну освіту, можливість підлаштовувати графік під себе, надання пільг, соціальні гарантії. Умови праці та рівень заробітної плати залежать від мед. установи і взятого навантаження. Ви хочете влаштуватися на неповний день або підходить добовий варіант? Є аналогічний досвід? Вказуйте побільше інформації про себе в резюме на ОГОЛОШІ.

Розміщення публікацій на дошці оголошень абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. І додавайте свої контакти, аби роботодавці могли запросити вас до співпраці!

Детальніше