Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лікар-координатор у Прилуках

Звичайні оголошення

Лікар-координатор – це фахівець, який допомагає хворим та їхнім близьким обирати докторів. Державні поліклініки, лікарні, приватні медичні центри і кабінети – варіантів, як і лікарів вузького профілю, незліченна безліч. Координатори полегшують завдання. Вони надають консультацію, допоможуть з вибором установи у Прилуках, записом на прийом або викликом бригади додому. Якщо необхідно знайти ліки, то і тут швидко впораються.

Які якості потрібні для працевлаштування? Комунікабельність і доброзичливість, терплячість і стійкість до стресів, вміння працювати з великими обсягами інформації. Кандидатів без спеціальної медичної освіти і знання термінології наймачі не розглядають. Влаштуватися можна і не маючи досвіду. Головне – бажання допомагати пацієнтам.

Як не витрачати час на перегляд вакансій на сайтах, не чекати тижнями відповіді від роботодавця? Оптимальний спосіб – завантажити своє резюме на ОГОЛОШУ. Дошка оголошень простий та прийнятний майданчик для шукачів. Розміщення абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів!

Детальніше