Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме ріелтор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Хто може працювати ріелтором у Житомирській області? Будь-який бажаючий. Це цікава, динамічна і багатогранна професія, яка вимагає знань в області юриспруденції, психології, маркетингу, менеджменті і будівництві. Фахівцю необхідні знання кон'юнктури ринку нерухомості, земельного, сімейного та житлового правових кодексів.

Крім цього потрібно вміти домовлятися, виступати в ролі посередника, надавати консультації та поради, добре розуміти бажання замовника. Володіти навичками рекламника, щоб і зробити вдале фото квартири, і описати її гідності для потенційних наймачів. Це ще експерт з нерухомості, що знає як оцінювати об'єкти, скільки коштують будівельні матеріали, плюси і мінуси різних архітектурних рішень.

Ви комунікабельний, відповідальний, чесний профі з досвідом? Або тільки починаєте кар'єру? Додавайте якомога більше інформації про себе в резюме. Де навчалися, попередній стаж, очікуваний рівень заробітку й тощо. Розміщення на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. І без необхідності регулярно активувати публікацію.

Детальніше