Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме експерт з нерухомості

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
I want to join occult for money ritual and Fame +2348166580486
+2348166580486 COME JOIN HOME OF RICHES, ZEDICHORAH OCCULT FOR MONEY RITUAL IN AFRICA INDONESIA DUBAI MALAYSIA ITALY GERMANY TURKEY AUSTRALIA OWERRI ABUJA KANO JOS MAKURDI PORT-HARCOURT LAGOS INDONESIA THAILAND MILWAUKEE ANAMBRA UMUAHIA LAGOS DUBAI GERMANY ITALY NIGERIA AUSTRALIA...
З відео
02.08.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > Нерухомість > Експерт з нерухомості
5 000 грн

Експерт з нерухомості – посада вельми багатозадачна та складна. Що конкретно входить в обов'язки? Реєстрація в базу заявок на продаж і здачу в оренду житлових та комерційних приміщень, пошук потенційних орендарів і покупців, оформлення угод. Це також і оцінювач, що виїжджає на місце, формує вартість відповідно до ринкових запитів. Наголос робиться на роботу з клієнтами: надання консультацій, допомога з оформленням пакету документів, організація переглядів, представлення інтересів і т. д.

Щоб знайти роботу в сфері необхідно володіти знаннями в галузі юриспруденції, маркетингу, менеджменту. А конкретно: ринкова кон'юнктура; способи формування цін; нормативні акти, що регулюють операції з нерухомим майном; основи земельного, податкового, трудового та житлового законодавства; порядок підписання договорів купівлі-продажу. Ділове спілкування і відповідальність, розуміння психології замовника, здатність працювати в швидкому темпі – це важливі якості для спеціаліста з оренди та продажу нерухомості.

Це про вас? Або вже працюєте в даній галузі? Чим більше інформації ви надасте в своєму резюме на ОГОЛОШІ, тим швидше отримаєте запрошення на співбесіду. І приємний бонус для всіх зареєстрованих користувачів – безкоштовне розміщення на безстроковій основі (без регулярної активації публікації)!

Детальніше