Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з нерухомості у Житомирській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу в нерухомості у Житомирській області? У сфері можна почати кар'єру навіть без особливих знань і досвіду, проте, в такому випадку на високий дохід розраховувати не варто. Чим крутіші навички фахівця, тим вміліше він шукає покупців і орендарів, правильно оцінює об'єкти, надає повний супровід і отримує свій відсоток.

Агентства набирають новачків для навчання. Тут і можна отримати безцінний досвід. А починати кар'єру варто з публікації резюме на ОГОЛОШІ. Через дошку оголошень зручно працевлаштуватися брокерам, оцінювачам, експертам з оренди та ін. Для всіх зареєстрованих користувачів розміщення безкоштовне і на безстроковій основі. Приділіть 5 хвилин завантаженню, і робота сама знайдеться!

Які якості потрібні? Комунікабельність, відповідальність, організованість, чесність. Навички ділового спілкування і уважність до деталей теж важливі. З hard skills будуть потрібні базові знання земельного, трудового, податкового кодексів, оформлення договорів купівлі-продажу, актів про передачу майна або прав власності, вміння аналізувати великі обсяги інформації.

Детальніше