Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: договірне право у Волинській областй

Звичайні оголошення

При укладанні договору на оренду, продаж, поставку, міни, дарування, першого боргу, заступника, кредитного та інших, потрібен юрист, який зможе правильно його скласти й провести експертизу. Такий фахівець потрібен приватним компаніям, державним установам та фізичним, юридичним особам.

Для того, щоб знайти роботу в області цього виду права, претендентові необхідно відповідати ряду вимог. Найголовніше - це матиспеціальну вищу освіту (найчастіше роботодавці вимагають ступінь бакалавра, а іноді - магістра). Також у кандидата повинен бути досвід не менше одного року, знання законів, норм, кодексів і т.п.

Обов'язки фахівців залежать від специфіки роботи організації. Але средни них виділяють найпоширеніші: супровід господарської діяльності компанії, консультування керівництво, представництво інтересів організації в суді і державних органах ведення претензійно-позовної діяльності, юридична підтримка з різних питань.

Вакансії юриста в області договірного права у Волинській областй ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. У спеціальній категорії оголошено можна розмістити своє резюме для збільшення шансів працевлаштуватися.

Детальніше