Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: стягнення заборгованостей/ колекторська діяльність у Волинській областй

Звичайні оголошення

Колектор - це фахівець, який займається стягненням заборгованостей. Він працює в спеціальних колекторських агентствах, юридичних конторах, які надають такі послуги, в банках, страхових компаніях та ін.

На сьогоднішній день кредити і мікро-позики набрали більшу популярність. Але є люди, які довгий час не погашають свій борг. З такими і спілкуються колектори. Їх завдання - повернути гроші компанії і не втратити клієнта. Методи роботи залежать від часу прострочення по кредиту. Якщо менше трьох місяців, то боржнику нагадують про кредит повідомленнями, листами на електронну пошту і періодичними дзвінками. Якщо більше - то дзвонять людині практично постійно та організовують особисті зустрічі.

На вакансію фахівця зі стягнення заборгованостей може відгукнутися людина й без досвіду роботи, але з певними якостями. Найголовніше - це наполегливість і вміння чітко відстояти свою позицію. Важливо, щоб здобувач був стресостійким, ввічливим, тактовним, бути гнучким і в той же час твердим, бути мобільним і готовим до будь-яких ситуацій.

Знайти роботу за цією спеціальністю у Волинській областй допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На цій сторінці сайту можна знайти потрібну вакансію і розмістити свою. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше