Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: дієтолог у Житомирській області

Звичайні оголошення

Здоров'я - головна цінність для кожної людини. Його стан залежить від багатьох факторів, в тому числі і від харчування. Правильний збалансований раціон зберігає здоровими органи травлення, покращує шкіру, допомагає позбутися від надлишкової маси тіла або набрати відсутні кілограми і, в загальному, дозволяє відчувати легкість і прилив енергії.

Самостійно стежити за харчуванням складно. Але в цьому зможе допомогти експерт - дієтолог або нутриціолог. Спеціаліст підбирає меню індивідуально під людину, спираючись на його стан здоров'я, вага, стать, зріст, уподобання. Він змінює харчові звички в кращу сторону.

Послуги фахівця можуть знадобитися кожному. В першу чергу, допомога професіоналів потрібна людям, які мають захворювання органів травної системи, генетичні хвороби, що вимагають додержання дієти, інші проблеми зі здоров'ям. Також часто нутриціології затребувані серед бажаючих схуднути або набрати масу.

Якщо ви в пошуках роботи дієтологом у Житомирській області - вакансії, що цікавлять вас, знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Залишайте своє резюме в однойменній категорії. Так нього зверне увагу більше роботодавців (навіть ті, хто ще не розміщував свою пропозицію). Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, незалежно від їх кількості!

Детальніше