Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: майстер манікюру у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
На постоянную работу требуется Мастер маникюра. Мы предоставляем: полную запись возможность выбрать график: 3/2, 4/2, 4/3, 5/2 все материалы и расходники предоставляем комфортное, оборудованное рабочее место зона отдыха мастеров (холодильник, микроволновка, кофемашина) по...
03.07.2024
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Майстер манікюру
15 000 грн

Майстер манікюру - фахівець з догляду, естетичному оформленню нігтів і рук. Він проводить гігієнічні процедури, чищення, видалення кутикул, завдає лак, малює дизайн, консультує щодо правильного догляду. Також фахівець може робити педикюр і доглядати за шкірою ніг. Їхні послуги зараз затребувані не тільки серед дівчат, а й багатьох чоловіків. Ноги постійно ростуть, і манікюр доводиться робити мінімум раз місяць, тому у професіоналів завжди є робота.

Щоб освоїти цю професію, потрібно мати базові знання та навички. Їх можна отримати на спеціалізованих курсах. Щоб стати затребуваним серед клієнтів і заробляти більше, необхідно удосконалити техніку, періодично оновлювати знання і багато практикуватися. Професіоналу потрібно розбиратися в нігтьових трендах, знати будову нігтя і їх властивості та орієнтуватися в основних поняттях дерматології.

Якщо ви шукаєте роботу майстром манікюру у Житомирській області, вакансії для вас розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна відшукати пропозиції від роботодавців різних салонів та центрів. Також на дошці легко розміщувати оголошення, не витрачаючи багато часу й грошей. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше