Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: стиліст у Житомирській області

Звичайні оголошення

Стиліст - професія для людей, які вміють правильно поєднувати одяг і підбирати образи. Ці фахівці завжди оточені гарними речами. Вони вирішують різнопланові завдання і відразу можуть побачити результат своєї роботи. Дана професія сьогодні дуже модна і затребувана не тільки серед звичайних людей, а й блогерів, «зірок», моделей, бізнесменів і політиків.

Стилісти ходять на шопінг зі своїм клієнтом, допомагають йому збирати образи, навчають, розбирають гардероб, готують «луки» на зйомки, фотосесії та покази. Для того, щоб працювати в цій сфері, потрібно бути творчим і креативним людям, мати хороший естетично смак, почуття гармонії. Необхідно постійно підвищувати кваліфікацію, розвивати образне мислення і пам'ять. Щоб бути справжнім професіоналом, потрібно знати не тільки тенденції сучасної моди, а й її історію. Крім цього, фахівець повинен вміти розташувати людину до себе, розуміти психологію, бути терплячим, ввічливим і тактовним.

Знайти роботу стилістом у Житомирській області ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Наша «розумна» система фільтрації допоможе впорядкувати роботу по вашим перевагам: виду зайнятості, рівнем заробітної плати, освіті та іншим.

Оголоша стане в нагоді й роботодавцям, які в пошуку співробітників. Для того, щоб додати оголошення, досить натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена!

Детальніше