Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інструктор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Інструктор - посада, яка є в кожному фітнес-залі та спорт-клубі. Людина, яка займає її, допомагає клієнтам правильно структурувати їх заняття, стежить за технікою виконання вправ, становить план тренувань, спираючись на індивідуальні особливості кожного, стан здоров'я і цілі.

Дана професія поділяється на види, в залежності від спеціалізації. Він може працювати фітнес-інструктором, тренером з пілатесу, йоги, бодібілдингу, плавання і т.д. Фахівці можуть займатися з кожним окремо, вести групові тренування або й те, й інше одночасно.

Результатом їх роботи є досягнення поставленої мети підопічних. Щоб домогтися цього, інструктор повинен ідеально знати техніки і методи занять, вміти правильно підбирати вправи, мотивувати, знайти підхід до будь-якого, бути суворим і непохитним, але в той же час ставитися до займається з розумінням і повагою.

Якщо ви шукаєте вакансії фітнес-інструктора у Житомирській області, вам допоможе ця сторінка Ogolosha.ua. Дивіться пропозиції, обирайте відповідні для себе й відгукуйтеся. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Залишайте своє резюме в однойменній категорії Оголоша. Усі публікації абсолютно безкоштовні й без обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше