Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: асистент у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Дуже часто на знімальних майданчиках працюють асистенти. Вони можуть допомагати всьому процесу зйомок або вести діяльність з певною людиною: режисером, продюсером, артистом, актором, співаком і так далі. Обов'язки в представників цієї професії різноманітні: відповідати за комунікацію з замовниками, вести документацію, організовувати зйомки, локації, займатися обідами і навіть простий приносити каву. Все залежить від людини, якій він асистує.

Якщо ви в пошуку вакансій асистента у Вінницькій області, на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу на повну, неповну або часткову зайнятість, без досвіду. Сайт має зручний рубрикатор, пошуковий механізм і систему фільтрів. За допомогою останньої користувач може відсортувати оголошення з вигляду зайнятості, рівнем заробітної плати, освіті та іншим параметрам.

Розміщувати публікації на Оголоша теж дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі пости можна додавати абсолютно безкоштовно і без обмежень в їх кількості. Точно так само можна опублікувати резюме в однойменній рубриці. Це допоможе збільшити шанси працевлаштуватися, так як кандидатуру претендента побачити більше роботодавців.

Детальніше