Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хореограф у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Хореограф - це професійний танцюрист, який вивчає танцювального мистецтво, викладає його і ставить художні номери. Щоб працювати за цією професією, потрібно мати талант, хорошу фізичну форму, організаторські здібності, навички викладання, хороший музичний слух і спеціальну освіту.

Хореографії затребувані як в сфері освіти, так і шоу-бізнесу. У театрах, мюзиклах і фільмах потрібні професіонали в постановці танцювальних номерів. Тренера з танців працюють в школах і спеціалізованих центрах, можуть вести як групові, так і індивідуальні заняття.

Для тих, хто вибрав цю професію є можливість реалізувати свій творчий потенціал, гастролювати і побачити світ, завжди бути в хорошій фізичній формі, мати перспективи стати знаменитим. Але хореографія має і свої мінуси. Наприклад, ця спеціальність досить травмоопасна, її працівники постійно повинні бути суворі до себе і не дозволяти зайвого.

Якщо для вас це не є негативними сторонами і ви хочете знайти роботу хореографом у Вінницькій області, відповідні вакансії знайдуться на цій сторінці Ogolosha.ua.

Детальніше