Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: модель у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Моделлю називають людину, яка професійно позує для реклами, каталогів, бере участь в показах, демонструє одяг, взуття, аксесуари на публіку. Сьогодні в професії можна побачити всіх: жінок, чоловіків, дітей, підлітків, людей похилого віку. Сучасний світ стирає кордони і стандарт "90-60-90" йде глибоко в минуле. Зараз популярні фотомоделі плюс-сайз, різного зросту, з незвичайною зовнішністю. Звичайно, класичних представниць професії (худих, високих молодих дівчат) більше і вони востребование, особливо для подіумів.

На цій сторінці агентства та інші компанії публікують вакансії моделей у Вінницькій області. Тут можна підібрати підходящу пропозицію для кожного. Для цього на сайт реалізована система фільтрів. Вони працюють за допомогою параметрів, які зможуть налаштовувати користувачі. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та ін.

Розміщувати оголошення на Оголоша просто. Досить натиснути кнопку "створити", вибрати рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше