Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Атлетика та фітнес у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Доска для отжиманий 14в1
Многофункциональный тренажер доска для отжиманий 14в1 ✔️Замечательный тренажер который позволяет тренировать и прокачивать разные группы мышц просто на дому. ✔️Схема, начертанная из разноцветных линий показывает какие мышцы тренировать. ✔️Матеріал: Пластик ✔️Для 4-х груп мы...
14.08.2021
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
350 грн
Новий товар

Пілатес, аеробіка, степ та інші види фізичної активності - відмінна можливість оздоровити і зміцнити організм, позбутися від зайвих кілограмів. На Ogolosha.ua можна придбати все для фітнесу у Вінницькій області - все, що тільки може знадобитися в процесі занять. Наприклад, килимок для йоги, фітнес-гумки, рукавички, фітнес-браслет та інші аксесуари.

Деякі гімнастичні вправи ефективніше виконувати з обтяженням. На оголоша можна купити гантелі, штангу бу або нову, жилет-обважнювачі та інше.

Запрошуємо відвідати сайт приватних продавців і компанії-магазини, виробників фітнес продукції, спортивні клуби. Вони можуть розміщувати інформацію в каталозі абсолютно безкоштовно, і вона залишиться на сторінках порталу будь-який потрібний її автору час (безстроково за замовчуванням).

Детальніше