Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Атлетика та фітнес у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Аренда Реабилитационного устройства motomed viva 2
Аренда Реабилитационного устройства motomed viva 2 Без залога при наличии паспорта с Киевской, Киевской области пропискиЕсть возможность покупки/выкупа мотомеда Страна производитель Германия Состояние Б/УАренда реабилитационного устройства Motomed Viva 2 предлагает уни...
18.04.2024
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
4 000 грн
Починаємо набір учнів на заняття з математики в центрі міста Харків (до 6 осіб). 5-11 класи.Пропонуємо групові заняття з математики офлайн у Харкові. Заняття проводяться кваліфікованим викладачем з досвідом роботи. Наші заняття спрямовані на підвищення рівня математичних знан...
21.01.2024
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
2 499 грн

Пілатес, аеробіка, степ та інші види фізичної активності - відмінна можливість оздоровити і зміцнити організм, позбутися від зайвих кілограмів. На Ogolosha.ua можна придбати все для фітнесу у Вінницькій області - все, що тільки може знадобитися в процесі занять. Наприклад, килимок для йоги, фітнес-гумки, рукавички, фітнес-браслет та інші аксесуари.

Деякі гімнастичні вправи ефективніше виконувати з обтяженням. На оголоша можна купити гантелі, штангу бу або нову, жилет-обважнювачі та інше.

Запрошуємо відвідати сайт приватних продавців і компанії-магазини, виробників фітнес продукції, спортивні клуби. Вони можуть розміщувати інформацію в каталозі абсолютно безкоштовно, і вона залишиться на сторінках порталу будь-який потрібний її автору час (безстроково за замовчуванням).

Детальніше