Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратор/розробник баз даних у Веселиновому

Звичайні оголошення

Ви стажер у відділі безпеки невеликої ІТ студії? Тільки закінчили університет? Знайти роботу адміністратором баз даних у Веселиновому можливо навіть не маючи досвіду. Для заняття посади необхідне розуміння проектування, налаштування, управління серверів, знання SQL, XML і UML. Якщо це маленький магазин або старт-ап, то фахівцеві доведеться розробляти базу даних з нуля, встановлювати вимоги, створювати акаунти користувачів, роздавати їм права і т. д. Набагато простіше братися за ці завдання, маючи за плечима хоча-б рік в якості розробника.

Системний адміністратор – одна з найбільш поширених позицій в IT-компаніях. Якщо штат і бюджет скромні, то в його обов'язки буде ще входити усунення неполадок ПК співробітників, налаштування мережі й тощо. Обов'язки залежать від спрямованості організації.

Що писати в резюме? Відвідували курси? Які мови програмування знаєте? В якому напрямку хочете розвиватися як ІТішник? Рівень прибутку? Коло обов'язків? Розміщення публікацій на дошці оголошень ОГОЛОША є абсолютно безкоштовним. Просто додайте побільше інфо про себе, і роботодавці самі будуть дзвонити і запрошувати на співбесіди!

Детальніше