Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме game developer

Звичайні оголошення

У 95 році налічувалося менше 100 млн. геймерів. Сьогодні цифра доходить до 3 млдр. Ринок геймдеву в Україні успішно розвивається. Всесвітньо відома компанія Ubisoft, розташувалася в столиці, та вже починає відкривати офіси у великих містах. Це творець знакових «Принц Персії», «Watch Dog's» і лінійки «Assassins Creed». В компанії мріють отримати роботу багато українських розробників ігор.

Game Development – процес створення ігор під різні платформи (ПК, консолі Xbox і Playstation, мобільні, розумні годинник й тощо). Для створення відеогри потрібен програміст, художник і геймдизайнер. Найчастіше в даній сфері фахівці розбираються і в суміжних областях, згодом навчаються тому, що знають колеги: тестувальники вчаться програмуванню, а кодери, в результаті, освоюють фотошоп. Також в студіях знаходиться робота для аніматорів, моделлерів, скриптерів, сценаристів, локалізаторів.

Немає бажання шукати підходящу вакансію на сайтах? Економте час і нерви, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень абсолютно безкоштовне для всіх користувачів. Також немає необхідності періодично оновлювати об'яву. Додайте свої контакти, і роботодавці з вами самі зв'яжуться!

Детальніше