Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратор серверів

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер по внедрению CRM, администратор, консультант
Ищу работу - Менеджер по внедрению CRM, администратор, консультант (дистанционно, удаленно). Желание развиваться и обучаться. Высшее образование. Свободный русский и украинский. Без вредных привычек.Интересует только дистанционная (удаленная) работа. На связи могу быть п...
01.04.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Серверні технології
Договірна

В IT світі існує безліч професій. Перспективні і добре оплачувані, дають можливість працевлаштуватися в майбутньому. Робота адміністратора серверів зводиться до взаємодії з мережами. Фахівців беруть комерційні та торговельні підприємства, а також компанії, з великою часткою функцій в інтернеті, маркетингові агентства, організації, які проводять online транзакції й тощо.

Залежно від обсягу інформації може бути кілька серверів, за ефективну роботу яких і відповідає співробітник. В обов'язки також входить: налаштування ПЗ, впровадження нових систем, відстеження активності і забезпечення безпеки даних. Інша назва посади – системний адміністратор. У список завдань може входити встановлення програмного забезпечення на комп'ютери співробітників, налагодження локальних мереж та ін.

Працевлаштуватися ви можете швидко і просто навіть не маючи досвіду. Як? Додайте своє резюме на дошці оголошень. Публікація на ОГОЛОШІ абсолютно безкоштовна і на безстроковій основі. Приділіть 2 хвилини завантаженню, додавайте сертифікати з тренінгів і свої контакти, щоб роботодавці могли зв'язатися з вами!

Детальніше