Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме Flash-програміст у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Чи можливо влаштуватися на роботу Flash-програмістом без досвіду у Вінницькій області? Це вузька спеціалізація, тому профільної освіти не існує в принципі. Якщо ви хочете увійти в цю професію, варто зайнятися самонавчанням, подивитися відеоуроки, курси, почитати матеріали в мережі й тощо. Головний інструмент програміста – мова Action Script, яка використовується в Adobe Flash та інших програмах. Не зайвим буде додатково знати Java, PHP, HTML, а також англійську, щоб читати та розуміти технічну літературу.

Вже отримали всю необхідну теорію? Тоді почніть кар'єру з публікації свого резюме на дошці оголошень. Для всіх користувачів ОГОЛОШІ розміщення безкоштовне і на безстроковій основі. Приділіть 2 хвилини завантаженню, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися! Якщо є завершені проекти – додавайте обов'язково портфоліо!

Флеш-розробники розробляють інтерактивні додатки та flash-гри (тому часто зайняті в mobile development). Працевлаштуватися можна в компанії, що створюють користувальницький софт або велике маркетингове агентство, створювати там яскраві анімаційні банери.

Детальніше