Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме системній адміністратор/Helpdesk у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Чи можливо знайти роботу системним адміністратором у Вінницькій області без досвіду? Звісно! Зараз період активної комп'ютеризації не тільки комерційних або бізнес компаній, а й для державних установ. Лікарні та школи, пенсійний фонд, податкова, соціальна та інші служби переносять свої дані в цифровий формат. У зв'язку з чим ІТ-адміністратори вже потрібні навіть там, де раніше про них і не думали.

Все, що потрібно – базові знання. В обов'язки входить установка та підтримка працездатності комп'ютерної техніки, офісного та прикладного програмного забезпечення (CRM, 1C, Photoshop та ін.). Людина, що займає посаду вміє встановлювати Windows і інше програмне забезпечення, вибирати запчастини до ПК, збирати (якщо потрібно), адмініструвати сервери, якщо спеціатіста, що відповідає за цю ділянку, немає на фірмі, налаштовувати локальні мережі й тощо.

Маєте ці знання? Додавайте інформацію в своє резюме. Якщо ви відвідували курси Cisco або онлайн-тренінги CBT Nuggets, докладайте сертифікати. Їх наявність не критична, але підвищить професійний рівень, а, отже, і заробітну плату. Через ОГОЛОШУ працевлаштуватися можна швидко і просто для всіх незалежно від стажу!

Детальніше