Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме дизайнер у Прилуках

Звичайні оголошення

Дизайн далекий від мистецтва, але вимагає творчого мислення. Чим займаються художники XXI століття? Створенням рекламних банерів, макетів, айдентикою для компаній, розробкою упаковок, версткою книг й тощо. Обов'язки будуть залежати від сфери діяльності компанії, у фахівця штатного. А якщо ви фрілансер, працюєте дизайнером віддалено у Прилуках з дому, то просто берете проекти, якими зацікавилися.

Шукаєте вакансію без досвіду або вже є значне портфоліо? Через дошку оголошень ОГОЛОША працевлаштуватися буде легше в будь-якому випадку. Розміщення резюме безкоштовне для всіх користувачів. Є сертифікати з курсів, зі складання іспитів з англійської? Додавайте! Чим більше, тим вище ваша професійна цінність!

Професія тісно пов'язана з маркетингом. Щоб успішно працювати в індустрії, необхідно бути трохи інтернет-маркетологом і психологом. Розуміти, чого хоче покупець, який товар він би купив 100%, яку послугу замовив би і ін. З усіх покупок, 95% здійснюються під впливом емоцій. Гарна обгортка здатна привернути увагу, яскрава баночка для крему в формі фрукту піднімає настрій. І вибір падає саме на неї. У деяких випадках важливіша фінансова і функціональна складова, але і тут зовнішні дані просто відходять на другий план.

Детальніше