Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме трейд маркетолог у Прилуках

Звичайні оголошення

У чому полягає робота трейд-маркетолога? Чи можна влаштуватися у Прилуках без досвіду? Це фахівець, який працює безпосередньо в самому магазині. Навчає персонал, організовує і втілює в життя рекламні акції (оформляє торговий зал, стенди, стежить за зовнішнім виглядом промоутерів і ін.). Якщо на складі давно припадає пилом партія товару, то профі придумає, як її реалізувати. Торговий менеджер вивчає конкурентів, пропонує оптимальні ціни, розробляє плани просування, відповідає за створення POS-матеріалів, контролює витрати на промо-кампанії. Додаткові обов'язки вже визначаються керівництвом.

Посада вимагає активної життєвої позиції, ініціативності, відповідальності та самоорганізації. Ці якості обов'язково вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Якщо відвідували курси маркетологів, додавайте сертифікати. Це підвищить вашу цінність для роботодавця.

Дошка оголошень – величезна база претендентів, які вже готові приступити до роботи. Публікація резюме на ОГОЛОШІ безкоштовна для всіх зареєстрованих користувачів. Вибирайте майбутніх співробітників і фірму мрії прямо зараз!

Детальніше