Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме контент-менеджер у Прилуках

Звичайні оголошення

Що являє собою професія контент менеджера? Чи можна працювати віддалено у Прилуках? Працевлаштуватися не маючи досвіду? Із самої назви стає ясно, що це людина, яка займається наповненням сайту. Однак, цим же і займаються СММщики, копірайтери і адміністратори. У чому різниця? Головним завданням фахівця є заповнення порталу компанії і сторінок в соціальних мережах, розсилок, актуальною інформацією. І такою, яка непросто зацікавить, а ще й зможе мотивувати аудиторію на здійснення покупок.

Що потрібно контенщику? Уміння писати тексти, розбиратися в СЕО, володіння Photoshop та іншими графічними редакторами для обробки зображень. В обов'язки входить верстка, тому потрібні базові навички CSS і HTML.

Необов'язково сидіти в офісі. Контент-менеджер може бути і віддаленим. Тільки вкажіть, який вид зайнятості вам підходить в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Не забувайте про бажаний рівень зарплати. Завантажуйте свої сертифікати з тренінгів і портфоліо. Влаштуватися в комерційну організацію або інтернет-магазин можна навіть не маючи досвіду. Це перспективна і добре оплачувана професія.

Детальніше