Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме івент-менеджер у Прилуках

Звичайні оголошення

Обов'язком event manager є організація заходу для підприємств у Прилуках, рідше приватних осіб. Це можуть бути спортивні змагання, конкурси та концерти, церемонії нагородження, корпоративи, вечірки, міжнародні або локальні конференції. Професія вимагає багатозадачності і здатності працювати в надшвидкому темпі.

Івент-менеджером може стати активна особистість з креативним мисленням. Любитель спілкування і свят. Щоб при цьому фахівець був відповідальним, міг бути на зв'язку цілодобово, пунктуальним і порядним. Для виконання завдань він співпрацює з дизайнером і провідним, менеджерами, постачальниками та підрядниками, техніками, фахівцями по світу, зображенні і звуку. Від форс-мажорів не застрахований ніхто, тому за всі недоліки відповідатиме event-менеджер. І щоб це було реально, потрібна рішучість, стійкість до стресів і підприємливість.

Це про вас? Для роботодавців особисті якості відіграють величезну роль, тому вказуйте побільше інформації про себе в резюме. Через ОГОЛОШУ знаходять не тільки роботу, а й співробітників. Публікація на дошці оголошень безкоштовна і безстрокова для всіх користувачів.

Детальніше