Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме промоутер у Прилуках

Звичайні оголошення

В останні роки рекламники все частіше звертаються за допомогою до промоутерів. Ці фахівці відмінно справляються з налагодженням відносин з потенційними покупцями, вміють розташувати людей до себе і успішно просувають бренд на ринку. В обов'язки входить роздача POS-матеріалів (листівки, флаєри, газети, брошури), фірмових подарунків на честь проведення акцій (блокнотів, календарів, ручок, кепок та ін.), а також консультація по товарам або послугам.

Якщо промоутер працює в супермаркеті, то зазвичай пропонує аудиторії продегустувати новинку. Це ще один маркетинговий хід, що допомагає в просуванні. Щоб працевлаштуватися промоутером у Прилуках не обов'язково мати досвід на аналогічній посаді і навіть закінчену освіту. Знайти підробіток на вихідні або ввечері може школяр і студент, заробляючи кишенькові гроші.

Так як позиція це позаштатна, а скоріше проектна (PR-акції та презентації), то вам простіше буде розмістити своє резюме на ОГОЛОШІ. Щоб роботодавці, яким потрібен співробітник на час, зверталися в міру необхідності. Публікація на дошці оголошень для всіх зареєстрованих користувачів безкоштовна і на безстроковій основі.

Детальніше