Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме маркетинговий аналітик у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Де шукати роботу маркетологом-аналітиком у Вінницькій області? Які обов'язки покладають на фахівця? У професії вітаються люди з активним життєвим кредо і великим колом знайомих. З особистих якостей ще потрібні: впевненість в собі, стриманість і відповідальність. Необхідно не тільки вміти рахувати, а ще й знати, де шукати інформацію. Адже головне завдання — збір та аналіз даних про послуги і товари, конкурентів, брендів, їх промо акції, реакцію покупців та ін.

Зібрана інфо є базою для розробки прогнозів розвитку і рекламних кампаній. Людина, що займає позицію також аналізує PR-акції, виявляє недоліки та дає рекомендації щодо їх усунення, щоби продукт став більш привабливим для аудиторії.

Маркетингова аналітика — покликання, яким можна займатися в дослідницькому центрі, виконувати аналіз для замовників. Нерідко комерційні компанії наймають спеців для своїх потреб.

Вказуйте в своєму резюме на дошці оголошень ОГОЛОША досвід, освіту, якими навичками володієте, знання іноземних мов і т. д. Сертифікати з курсів і портфоліо теж додавайте. Це ваша перевага перед іншими кандидатами!

Детальніше