Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з клієнтами у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Професія менеджер по роботі з клієнтами високо затребувана. Такі фахівці потрібні в комерційних і державних організаціях, чия діяльність може варіюватися від будівництва і торгівлі, до ЗМІ і маркетингу. Його функціонал обертається навколо замовників. Пошуків і обслуговування, підтримки відносин, консультування, представлення інтересів й тощо.

Що потрібно? Розуміння основ маркетингу, просування в пошукових системах і соціальних мережах, бажань цільової аудиторії, принципів аналізу гендерної, соціальної і вікової груп. Щоб знайти роботу і у великій, і в невеликій компанії у Вінницькій області, необхідно бути цілеспрямованим, наполегливим, життєрадісним, володіти гнучким і аналітичним мисленням одночасно. Навіть якщо у вас немає досвіду на аналогічній посаді, працевлаштуватися буде легко.

Вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ побільше інформації про себе. Є власна клієнтська база? Вас відірвуть з руками! Роботодавці в першу чергу звертають увагу на ваші здібності. Додавайте сертифікати, якщо є, і контакти для зв'язку!

Детальніше