Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме медичний координатор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Помощник заведующего аптекой, заведующего аптечным складом. Резюме.
Помощник заведующего аптечным складом (управляющего, директора), помощник заведующего аптекой, куратор, контролёр. Резюме. Одесса.- помощь Лицензиату в организации эффективной работы аптеки (аптечного склада), в поддержании необходимого ассортимента и количества изделий меди...
20.04.2024
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Координатор
Договірна

Медичний координатор – це нова для українського ринку праці професія. Головне завдання цих фахівців – допомога пацієнтам в пошуку відповідного доктора/лікарні, в запису на прийом, купівлі лікарських препаратів. Консультація хворих та їхніх родичів, щодо їх здоров'я вимагає базових анатомічних, діагностичних і фармацевтичних знань, розуміння термінології.

Потрібні координатори в медичні центри, приватні клініки, страхові компанії і т. д. Що потрібно для працевлаштування? Середня або вища повна/незакінчена мед. освіта. З особистих якостей це: комунікабельність, дружелюбність, акуратність, терплячість, вміння спілкуватися з людьми, працювати з великим потоком інформації.

Немає бажання переглядати однакові вакансії на різних сайтах? Тоді й не варто! Просто опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення абсолютно безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Через дошку оголошень також зручно шукати співробітників. Тут є публікації лаборантів, лікарів вузького і широкого профілів, провізорів, санітарів та медсестер. Не упустіть кандидата, який відповідає вашим вимогам, запрошуйте на співбесіду без зволікань!

Детальніше