Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері нерухомості у Донецькій області

Звичайні оголошення

Плануєте продати стару однокімнатну квартиру у Донецькій області? Ріелторробота, яка покликана допомагати в подібних ситуаціях. Оцінювачі формують загальну вартість, по якій можна буде продати майно. Робота експерта з нерухомості є важливою і досить складною. Ринок формується не тільки з квартир і будинків. Є ще й категорія об'єктів нежитлового фонду (комерційні будівлі).

Ви майстерно укладаєте угоди по оренді офісів та вторинному майну? Або ви іпотечний брокер, юридична особа з правом підпису? Хочете влаштуватися в компанію, але немає досвіду? Почніть свій кар'єрний шлях з розміщення резюме на сайті ОГОЛОША. Це величезна база шукачів різних профілів. Тут можна знайти відповідного співробітника для фірми або фахівця, який допоможе вирішити питання з нерухомістю.

Публікація на дошці оголошень абсолютно безкоштовна. Термін показу необмежений, деактивуйте на власний розсуд. Від вас вимагається достовірна інформація про освіту і стаж, вміння і т. д. Рівень оплати? У вас ФОП, вам потрібен помічник для укладення контрактів? Підбирайте претендентів на порталі та запрошуйте на співбесіду прямо зараз!

Детальніше