Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері освіти, науки та перекладу у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Репетитор по биологии.
Репетитор по биологии. Подготовка к ЗНО, ДПА, ЕГЭ.
13.09.2021
Краматорськ, Донецька область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна
Мій досвід+ваші старання= стабільний результат✓
13.09.2021
Краматорськ, Донецька область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна

Навчати — це ваше покликання? Хочете знайти роботу вихователем в дитячому садку у Донецькій області? Тільки закінчили педагогічний університет? Мрієте про кар'єру в науковій або освітній сфері? Немає досвіду, але є бажання? Потрібен підробіток нянею кілька годин на тиждень? Почніть свій шлях в даній області з розміщення резюме на порталі ОГОЛОША.

Величезна база претендентів, де роботодавці можуть підібрати відповідного всім вимогам кандидата для заміщення вакансій своєї компанії. Шукаєте перекладача? Або репетитора англійської мови для проведення онлайн уроків по скайпу? Без посередників, на пряму ви зможете зв'язатися з фахівцями за допомогою дошки оголошень.

Для успішного пошуку бажаної роботи додайте максимально детальну і правдиву інформацію про себе. Де і коли навчалися, є стаж, хоч і невеликий? Скількома мовами володієте, на якому рівні? Відвідували тренінги? Не забудьте про сертифікати! Додайте свої контакти — телефон, месенджери і соц мережі, щоби роботодавці змогли познайомитися з вами ближче і запросити на співбесіду!

Шукати роботу через ОГОЛОШУ просто і швидко. Немає необхідності переглядати тонни вакансій, чекати тижнями відгук від фірми. Завантажте резюме і вас знайдуть!

Детальніше