Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме брокер

Звичайні оголошення

У чому полягає робота брокера по нерухомості? Це фахівець, який допомагає потенційним замовникам вирішувати питання покупки і продажу, здачі в оренду квартир, будинків, офісних та комерційних приміщень. Операції можуть здійснюватися на первинному (новобудови) і вторинному (вже обжиті) ринку.

Навіщо витрачати нерви і час на перегляд однотипних вакансій на сайтах, якщо є варіант простіше. Публікація резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне і без необхідності час від часу активувати об'яву.

Чим зайнятий експерт в сфері нерухомості? Аналізує і моніторить базу даних. Якщо клієнт хоче здати/продати площу, то створює рекламу для пошуку покупців. В обов'язки входить виїзд на місце, оцінює житло та ін. В ситуаціях, якщо звертаються клієнти, які планують покупку, то брокер підшукує і пропонує варіанти, що відповідають запитам.

Професія вимагає вміння переконувати і консультувати, бути пунктуальним і акуратним, чесним і доброзичливим, комунікабельним і клієнтоорієнтованим.

Детальніше