Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме оцінювач

Звичайні оголошення

Оцінювач нерухомості – затребувана професія. Це фахівець, який розраховує вартість купівлі-продажу, оренди, обміну, передачі під заставу квартир, будинків, земельних ділянок, комерційних, офісних, торгових, складських та будь-яких інших приміщень. Вартість визначається шляхом всебічного аналізу (розташування, метри, поверховість, призначення, архітектурні особливості споруди та ін.).

Якими якостями необхідно володіти? Комунікабельність і чесність, об'єктивність, аналітичне мислення, уважність і організованість. Робота передбачає виїзди на об'єкт для огляду та вивчення документації. Зібрана інформація аналізується, потім оцінювач формує звіт. В обов'язки входить консультація клієнта, тільки якщо це не агентство з нерухомості (спілкуються з замовниками менеджери).

З чого починати працевлаштування? Немає бажання переглядати однакові вакансії на сайтах? І не потрібно. На дошці оголошень ОГОЛОША розміщення просте і безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Розкажіть про себе: навчання, тренінги, досвід, навички. Не забувайте про контакти, щоб роботодавці могли запросити вас на співбесіду!

Детальніше