Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме фахівець з продажу/оренди нерухомості

Звичайні оголошення

Затишні квартири, просторі офіси, приміщення для магазинів – ці площі важливо і потрібно вміти підбирати. Де краща ціна за квадратний метр, де зручна розв'язка або стоянка для автомобілів співробітників? На всі ці питання може відповісти фахівець з продажу та оренди нерухомості. В обов'язки агента входить пошук приміщень, що відповідають запитам замовників або покупців на площу, яку планує продати/здати в оренду клієнт.

Де працюють ріелтори? Агентства з нерухомості будь-яких розмірів. Саме тут допомагають вирішувати питання, пов'язані з нерухомим майном. Досвід в сфері не критичний. Необхідно бути цілеспрямованим, відповідальним, комунікабельним, пунктуальним, вміти вести переговори і презентабельно виглядати.

Якщо потрібно, то виїжджати на об'єкти для показу або оцінки, прозванивать потенційних кандидатів. Це активна професія і якщо ви хочете почати кар'єру, то найшвидший спосіб – опублікувати резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і безстрокові (без необхідності регулярного оновлення, видаліть з показу, коли вам буде зручно).

Детальніше