Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме няня

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Няня, працівник дитячого освітнього та/або творчого центру
Освіта: вересень 2015 - червень 2019 р., Університетський коледж Київського університету ім. Б. Грінченка, спеціальність “Початкова освіта”, диплом молодшого спеціаліста(денна форма навчання) Неофіційний досвід роботи: Маю досвід роботи з дітьми шкільного та дошкільного віку...
16.03.2021
Львів, Львівська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Няня
7 000 грн
Няня. Асистент вчителя
Працювала Вихователем інклюзивної групи. Нянею з дитиною ДЦП, Аутизм.
21.12.2020
Нікополь, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Няня
5 000 грн
Шукаю роботу помічника вихователя у Котелевському районі, бажано у с. Велика Рублівка, маю досвід до 1 року. За спеціальність товарознавець-комерсант(без досвіду) - розгляну вакансії.
24.04.2019
Котельва, Полтавська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Няня
4 000 грн

Няня – одна з найдавніших професій. Це людина, якій довіряють турботу про дітей. Причому це можуть бути не тільки немовлята та дошкільнята, а й школярі, яких необхідно забирати, відвозити на додаткові курси й тощо. З малюками роботи більше, так як необхідно займатися їхнім розвитком і навчанням, стежити за харчуванням, гуляти на свіжому повітрі.

Помічник вихователя в дитячому саду наглядає відразу за цілою групою, виконує доручення педагога. А при влаштуванні на роботу в сім'ю, обов'язки диктуються контрактом. Няня може проживати в будинку і цілодобово перебувати з малюком, або тільки ввечері, до приходу батьків.

Працевлаштуватися можна не маючи педагогічної освіти і навіть без стажу. Найголовніше – особисті якості. Це терпіння і комунікабельність, стресостійкість, акуратність, відповідальність. Іноді наймачі підшукують фахівця зі знанням іноземних мов або для суміщення з позицією домробітниці. Вказуйте побільше інформації про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Де навчалися, графік зайнятості, прийнятний рівень заробітної плати, попередній досвід, особливі навички і ін. Публікація на дошці оголошень безкоштовна для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше