Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме няня

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Предлагаю услуги няни. Большой опыт работы в семьях, в/о, рекомендации. Воспитание, обучение и развитие ребёнка любого возраста.
27.04.2023
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Няня
Договірна
Сопровождение для вашего ребенка. Забирать из садика, школы; отводить на секции, кружки и т.д. О себе: энергичная, пунктуальная, исполнительная, живу в районе киностудии.
27.04.2023
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Няня
Договірна

Няня – одна з найдавніших професій. Це людина, якій довіряють турботу про дітей. Причому це можуть бути не тільки немовлята та дошкільнята, а й школярі, яких необхідно забирати, відвозити на додаткові курси й тощо. З малюками роботи більше, так як необхідно займатися їхнім розвитком і навчанням, стежити за харчуванням, гуляти на свіжому повітрі.

Помічник вихователя в дитячому саду наглядає відразу за цілою групою, виконує доручення педагога. А при влаштуванні на роботу в сім'ю, обов'язки диктуються контрактом. Няня може проживати в будинку і цілодобово перебувати з малюком, або тільки ввечері, до приходу батьків.

Працевлаштуватися можна не маючи педагогічної освіти і навіть без стажу. Найголовніше – особисті якості. Це терпіння і комунікабельність, стресостійкість, акуратність, відповідальність. Іноді наймачі підшукують фахівця зі знанням іноземних мов або для суміщення з позицією домробітниці. Вказуйте побільше інформації про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Де навчалися, графік зайнятості, прийнятний рівень заробітної плати, попередній досвід, особливі навички і ін. Публікація на дошці оголошень безкоштовна для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше