Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме еколог у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Вас з малого віку хвилювала природа і ви стали екологом? Шукаєте роботу в природоохоронних організаціях у Вінницькій області? Або хочете влаштуватися інженером-екологом на підприємство? Почніть з розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Дошка оголошень – це велика база претендентів. Тут наймач може швидко знайти майбутнього співробітника, який буде відповідати вимогам! Публікації на сайті безкоштовні для всіх зареєстрованих користувачів.

Чим займаються фахівці? Вивчають вплив людської діяльності на навколишнє середовище. Чому в річках пропадає риба? Чому висихають озера? Який вплив заводів і фабрик на здоров'я населення і рослинність? Це і є сфера вивчення. Еколог проводить дослідження і готує пакет документів, що стосується еко безпеки конкретного підприємства, лабораторії і т. д. А також проводить експертизу (ґрунт, підземні води та ін.) перед початком будівництва споруд усіх типів.

Щоб домогтися успіху в професії необхідно мати характер «бійця», аналітичний склад розуму, бути креативним і любити свою справу. При цьому потрібна дипломатичність і ввічливість. Це допомагає в спілкуванні з журналістами та ЗМІ.

Детальніше