Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме науковий співробітник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Науковий співробітник – покликання. Це людина, яка прагне інтелектуально розвиватися, зробити свій внесок у розвиток науки. Його завдання – пошук і застосування нових науково-дослідних знань. І щоб це було можливим, необхідно одержати вчений ступінь, а також видати кілька публікацій. Працюють науковці у Вінницькій області в інститутах, університетах, закладах, що займаються різного роду розробками.

Як працевлаштуватися? Це посада, куди набирають на конкурсній основі. Кандидати повинні відповідати вимогам наймача. Наприклад, певна кількість публікацій за останні 5 років, досвід в області дослідження, можливо, стаж лаборантом, польовий досвід й ін. Це дозволяє оцінити кваліфікацію претендента.

Якщо ви не хочете витрачати час на перегляд однакових вакансій на сайтах, є більш прийнятний варіант. Розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх зареєстрованих користувачів. Розкажіть про свої навички, де видавалися, сферу роботи. І не забудьте про контактну інформацію, щоб роботодавець міг запросити вас на співбесіду!

Детальніше