Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме продавець-консультант на телефон у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Сфера торгівлі та продажів є однією з найбільших на ринку. Тут задіяні мільйони українців. Є керівні, посади для професіоналів з досвідом, а також позиції для бажаючих, почати свою кар'єру. Супервайзери, продавці банківської продукції, касири та ін. об'єднані тим, що можна легко працевлаштуватися, не маючи практичного досвіду.

Шукаєте роботу продавця консультанта на телефон у Вінницькій області? Щоб не витрачати нерви на очікування дзвінка від фірми, і не переглядати десятки вакансій щодня, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на дошці оголошень абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі для всіх користувачів.

Займаючись продажем і надаючи консультації по телефону, фахівець може швидко навчитися навичкам ділового спілкування, знаходити вихід з конфліктних ситуацій й тощо. Для професії важлива комунікабельність, здатність вирішувати спірні ситуації з клієнтами, допомагати з вибором. Корисно для продажників знати іноземні мови. Вказуйте у своєму резюме докладні дані про навчання, стаж, володіння офісними програмами, бажаний графік та отримуйте запрошення на співбесіду від роботодавців!

Детальніше