Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме регіональний менеджер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу регіональним менеджером у Вінницькій області? Посада відкрита в компаніях, які володіють клієнтською базою, розбитою на географічні сегменти. Графік фахівця може мати один з двох варіантів: виїзди з основного офісу в регіональний, де щодня проводяться зустрічі з потенційними/діючими покупцями, або експерт, який працює на місці у віддаленій області.

У вас вже є досвід в сфері продажів? Або тільки хочете почати кар'єру? Щоб не витрачати час і нерви на пошук потрібної вакансії, а потім очікування відповіді від фірми, зробіть крок назустріч ідеальній роботі самі. Додайте на ОГОЛОШУ своє резюме. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі для всіх користувачів.

В обов'язки можуть входити завдання, які виконують торгові представники. Але в основному, позиція полягає у веденні переговорів та виїзд на зустрічі. На допомогу професіоналу керівництво нерідко виділяє помічників — продажників або комерційний бек-офіс. Співробітникові обов'язково бути відповідальним, націленим на результат, комунікабельним, вміти аргументовано переконувати, шукати підхід до замовника. Володієте цими якостями? Публікуйте резюме прямо зараз і роботодавці самі з вами зв'яжуться!

Детальніше