Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме фахівців з продажу інженерних систем в Апостоловому

Звичайні оголошення

Електромережі, водопостачання, вентиляція, кабелі для підключення до інтернету, телефонія, охорона, пожежна сигналізація та інші комунікації перетворюють приміщення будь-якого призначення з «порожньої бетонної коробки» в повноцінну житлову, комерційну, виробничу, адміністративну або торгівельну площу. 50% вартості всього проекту припадає на дане устаткування. Продажі інженерних систем в Апостоловому – ваша спеціальність? Або хочете почати свій кар'єрний шлях у сфері торгівлі? Найкращий спосіб – опублікувати своє резюме продавця на порталі ОГОЛОША.

Для продавців найважливіші якості: вміння знаходити спільну мову з клієнтом, здатність впевнено і аргументовано говорити, пояснювати «чому потрібен саме цей продукт покупцеві» й тощо. Якщо ви володієте переконливістю і комунікабельні, працевлаштуватися буде дуже просто. Розміщення резюме на сайті абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі. Власник може видалити його на свій розсуд.

На ОГОЛОШУ регулярно заглядають роботодавці в пошуках відповідних кандидатів на заміщення вакансій. Знайшли? Не упускайте гарних фахівців та запрошуйте на співбесіду прямо зараз!

Детальніше